Študent medicine Karl Henn odkrije radenske vrelce mineralne vode.
Dr. Karl Henn odkupi zemljišče in prične iskati glavno žilo vrelca mineralne vode.
Napolnjene so prve glinene steklenice mineralne vode.
Nalitih in prodanih je že 37.000 steklenic radenske slatine.
Začetek zdraviliškega turizma na osnovi radenske slatine.
Začetek izkoriščanja petanjske slatine.
Nova železniška proga od Radgone do Ljutomera nadomesti drag in počasen prevoz s konjskimi vpregami, prodaja močno poraste in že istega leta doseže 1 milijon prodanih steklenic.
Na etiketah radenske slatine se pojavi palček.
Mineralna voda Radenska je priznana kot zdravilna voda.
Uvedba treh src avtorja Milka Bambiča iz Trsta kot zaščitnega znaka Radenske.
Prodaja 10 milijonov steklenic radenske slatine, k čemur pripomorejo dobro in učinkovito oglaševanje v časopisih ter prospekti in brošure v različnih jezikih. Zgrajena sodobna pivnica slatine – Steklena dvorana.
Konec druge svetovne vojne, tedanje podjetje je nacionalizirano in postane del splošnega ljudskega premoženja. Leta 1947 mu je priključena tudi nacionalizirana Petanjska slatina.
Združitev slatinske in zdraviliške dejavnosti v Zdravilišče Radenska slatina. Dodelitev statusa zdravstvenega zavoda celotnemu podjetju je po takratni zakonodaji omogočilo avtonomnejše razpolaganje z lastnimi sredstvi.
Odprt prvi mehanizirani obrat za polnjenje mineralne vode z zmogljivostjo 4.000 steklenic na uro podjetja Simonazzi iz Parme v Italiji.
Ob praznovanju 80. obletnice Zdravilišča Radenska Slatina odprto letno kopališče z olimpijskim bazenom, sodobno preurejena kavarna, zgrajeno naselje 34 vikend hišic v parku v Radencih. Ustanovitev Gostinske šole Radenci.
Zgrajen Zdraviliški dom s 120 ležišči, ordinacijami, laboratoriji, rentgenom itd. V gozdičku Zalog pri Boračevi je zgrajeno gostišče Jež (sedaj Lovski dom LD Radenci).
Opravljena obsežna raziskovalna geološka dela in zajeti novi vrelci. Novembra se začne izvajati pouk v poklicni šoli »Slatinar« v Radencih. V 1. letnik je vpisanih 21 učencev iz Radenske in Rogaške Slatine.
Uvedene plastične nosilke za steklenice, ki so nasledile lesene zaboje in žičnate nosilke.
100. obletnica Radenske. Nova polnilna linija za 7.000 steklenic na uro v petanjskem obratu ter dodatna polnilna linija za 12.000 steklenic na uro v obratu Boračeva. V parku v Radencih postavljen spomenik, ki simbolizira tri srca, kiparja Ferenca Kiralyja iz Lendave.
Zgrajen hotel Radin v Radencih. Prvi hotel visoke A-kategorije v severovzhodni Sloveniji. Začetek proizvodnje prve nizkokalorične pijače na osnovi mineralne vode Radenska – Deit.
Radenska doseže rekordno prodajo mineralne vode - 217 milijonov litrov. Začetek izgradnje nove sodobne polnilnice v Boračevi. Integracija turizma v Pomurju pod okriljem Radenske.
Pričetek proizvodnje brezalkoholne pijače Swing. Za izvozne trge uvedena navojna steklenica z aluminijastim zamaškom.
Otvoritev tovarne polnilne opreme, zgrajena depandansa hotela Radin – hotel Miral.
Ena najpomembnejših športnih prireditev v organizaciji Radenske je tradicionalni mednarodni »Maraton treh src«, ki so ga prvič organizirali 30. maja 1981 s startom in ciljem pred hotelom Radin.
Pričetek polnjenja in prodaje nove nizkokalorične brezalkoholne pijače Stil.
Uvedeni novi blagovni znamki mineralnih vod – Miral (manj mineralizirana in manj gazirana) in Radin (negazirana mineralna voda). Uvedena nova brezalkoholna pijača Šum kot pijača na osnovi umetnih sladil, namenjena tudi sladkornim bolnikom.
Sklenjena pogodba z družbo Pepsi Co. za polnitev licenčnih pijač iz družine Pepsi. Končana nova plinarna CO2. Pričetek prodaje brezalkoholnih pijač v pločevinkah.
Pričetek proizvodnje in prodaje ledenih čajev – uspešnica na trgu v segmentu negaziranih brezalkoholnih pijač.
Radenska postane delniška družba – Radenska d.d. Radenci (skrajšano ime).
Uvedeni povratna embalaža PET, vitaminski napitek Radenska ACE in Mineralna voda s sokom za zahtevnejše potrošnike. Uvedena tudi izvirska voda Izvir. Radenska prva na slovenskem trgu uvede izotonični napitek Sprint.
Radenska odkupi blagovno znamko Ora in pod tem imenom od leta 2000 polni tudi prej obstoječo pijačo Swing. Blagovna znamka Šum je preoblikovana v Stil brez sladkorja.
Pivovarna Laško d.d. postane večinski lastnik Radenske d.d. Radenci, Radenska pa v njenem portfelju vodilni proizvajalec naravnih mineralnih vod in brezalkoholnih pijač.
Pričetek prodaje funkcionalnih vod blagovne znamke IZVIR+.
Pivovarna Laško d.d. proda zdraviliško dejavnost Radenske, Zdravilišče Radenci, skupini Sava d.d. in njeni turistični diviziji. Selitev uprave Radenske d.d. v prenovljeno poslovno stavbo v Boračevi.
Pričetek prodaje nove blagovne znamke Oaza.
Preoblikovanje blagovnih znamk Radenska Classic, Light in Naturelle ter Radenske Plus kot funkcionalne vode.
140 let Radenske. Pričetek prodaje pijače Radenska Plus BodyShape.
Postavitev manjše embalažne enote Junior Size v velikosti 0,33 l iz materiala PET za Radensko Naturelle na trg.
TV-oglas za Radensko s Perpetuum Jazzile postavi nov mejnik med slovenskimi TV-oglasi z več kot 111.000 ogledi na portalu Youtube v prvih treh mesecih.
Postavitev nove embalažne enote Bag in Box (BIB) v velikosti 10 l za Radensko Still na trg.
Lansiranje nove blagovne znamke Radenska IN.
Skupina Kofola postane večinski lastnik Radenske d.d. Radenci.
Postavitev nove blagovne znamke Radenska Beauty, funkcionalne vode z dodatkom kolagena, na trg.
V letu 2016 portfelj Radenske razširijo priljubljene hrvaške znamke Nara, Inka in Voćko in Radenska postane proizvajalec in distributer pijač Pepsi, Mirinda in 7Up za hrvaški trg.
Leta 2016 se Skupini Kofola pridruži hrvaško podjetje Studenac.
Radenska je razglašena za najboljšega zaposlovalca v Pomurju.
Nova krovna korporativna znamka Radenska Adriatic.